Төрт ұшты автоматты ажыратқыш BR сериясы номиналды ток 25 A және коммутациялық қабілеті 25 kA болатын. Электр тізбектерін перегрузгадан және қысқа сәндеуден қорғау үшін ойластырылған.
Техникалық сипаттамалары:
- Іске қосу сипаттамасы: C (әдеттi пуск ағынды бар тізбектер үшін)
- Ұштарының саны: 4
- Номиналды voltajы: EN 60947-2 бойынша
- Коммутациялық қабілеті: 25 kA
- Күш шығыны: 8,62 W
- Істеу температура ауқымы: -30°C-дан +55°C-қа дейін
- Қорғау дәрежесі: жоғары voltажды орындалу
Габаритті өлшемдер және массасы:
- Ені: 108 мм
- Биіктігі: 91 мм
- Тереңдігі: 77 мм
- Таза салмағы: 0,96 кг
Нормативтік база: EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
Өндіруші: Schrack
Қораптау нұсқалары: 1 шт., 3 шт., 144 шт.
| EAN-коды | 9004840267136 |
|---|---|
| Ені нетто | 108,00 мм |
| Биіктігі нетто | 91,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 77,00 мм |
| Таза салмағы | 0,96 кг |
| Күш шығыны | 8,62 W |
| Ең төмен температурасы | -30°C |
| Ең жоғары температурасы | 55°C |
| Сипаттамасы | C |
| Ұш саны | 4 |
| Номиналды ток | 25 A |
| Түрі | Жоғары voltажды автоматты ажыратқыш |
| Сериясы | BR |
| Коммутациялық қабілеті | 25 kA |
| Орындалуы | Жоғары voltажды автомат |
| Норма | EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Қораптау | 1 шт., 3 шт., 144 шт. |
