
Балқу кірту электр тізбектерін перегрузкалардан және қысқа тұйықталуынан қорғау үшін құрылған. gG сипаттамасы перегрузкалар мен қысқа тұйықталу құрамды ағымдарына қарсы қорғау орнатады және қысқа тұйықталу кезінде жылдам жұмыс істеу сақталады.
Техникалық параметрлері:
- Номиналды ток: 32A
- Номиналды кернеу: 400В ауысымды ток (500VAC)
- Орындалуы түрі: Балқу болған өндіктеу
- Өлшемі: 10×38 мм
- Жұмыс істеу сипаттамасы: gG (перегрузка және қысқа тұйықталудан қорғау)
- Жылу шығыны: 2,90W
- Диаметрі: 10,00 мм
- Ұзындығы: 38,00 мм
- Салмағы: 0,01 кг
Пайдалану шарттары:
- Аймақтың минимум температурасы: -40°C
- Аймақтың максимум температурасы: 60°C
Орындау және орау:
Өндіктеу тапсырысшының талаптарына байланысты 1 дана немесе 3000 дана құрамында жеткізіледі. Өндіруші: Schrack.
| EAN-коды | 9004840518252 |
|---|---|
| Таза биік | 38,00 мм |
| Таза диаметр | 10,00 мм |
| Таза салмағы | 0,01 кг |
| Қуат шығыны | 2,90 W |
| Ең төмен айналада температура | -40°C |
| Ең жоғары айналада температура | 60°C |
| Орындалуы | Өндіктеу |
| Өндіктеу өлшемі | 10x38 |
| Ток құралы | 32 A |
| Сипаттамасы | gG |
| Номиналды кернеу | 400 В ауысымды ток |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 3000 дана |