
Қызыту термостаты, 1НЗ, қызыл
Артикул: IUK08565--
10 740 ₸
Қоймада бар
Қызыту термостаты 1НЗ контакты тобы бар жүйелерді автоматты түрде басқаруға арналған құрылғы (бір нормаль жабық контакт). Құрылғы 0–60 °C ауқымында берілген температураны позициялық реттеу принципі бойынша сенімді түрде сақтайды.
Техникалық параметрлері:
- Номиналды кернеу: 230 В ауыспалы тока
- Контакты тобы: 1НЗ (жабатын контакт)
- Реттеу ауқымы: 0–60 °C
- Қорғау дәрежесі: IP20
- Айналасындағы ортаның жұмыс ауқымы: −40-тан +80 °C-қа дейін
- Габариттік өлшемдер: 40 × 72 × 36 мм
- Салмағы: 0,05 кг
- Корпус түсі: RAL 7035 (ашық сұра түсі)
- Өндіруші: Schrack
Термостат жылусымдау жүйелеріне, сулы ыстық су жүйелеріне және өндіріс қызыту орнатқыларына қолданылады. Компактты құрылымы оны бөлу шкафтарына және басқару панельдеріне орнатуға мүмкіндік береді.
| EAN-коды | 9004840461602 |
|---|---|
| Ені нетто | 40,00 мм |
| Биіктігі нетто | 72,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 36,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,05 кг |
| Мин. айналасындағы ортаның температурасы | −40 °C |
| Макс. айналасындағы ортаның температурасы | 80 °C |
| Түрі | Позиция |
| Реттеу ауқымы - Температура | 0–60 °C |
| Қорғау дәрежесі | IP20 |
| Түсі | RAL 7035 (ашық сұра түсі) |
| Өндіруші | Schrack |
| Номиналды кернеу | 230 В ауыспалы тока |
| Орындау | 1 дана |