
Импульстік реле 16А/2НО/24VAC/12VDC
Артикул: LQ612024--
22 810 ₸
Қоймада бар
Импульстік реле айнымалы және тұрақты ток сызықтарын импульстік басқару сигналдарын пайдаланып коммутациялау үшін арналған. Құрылғы 2 замыкающий контакт (2НО) құрамына ие және 24VAC/12VDC кернеуінен жұмыс істейді.
Негізгі параметрлер:
- Контактты номиналды ток: 16A
- Қоректендіру кернеуі: 24VAC / 12VDC
- Контактты жүйе: 2 замыкающий контакт
- Тұтындайтын құмын: 3W
- Механикалық күй көрсеткіші: иә
- Жұмыс істеу температурасының диапазоны: -25°C дан +45°C дейін
- Орнату түрі: тізбектеген (DIN-рейка)
- Өндіруші: Schrack
Физикалық өлшемдер:
- Ұзындық: 73мм
- Ені: 18мм
- Биіктігі: 90мм
- Салмағы: 0,12кг
Кодтау: EAN 9004840374995
Қол жетімді орнақтау нұсқалары: 1 шт., 12 шт., 120 шт.
| EAN-коды | 9004840374995 |
|---|---|
| Ұзындық нетто | 73,00мм |
| Ені нетто | 18,00мм |
| Биіктігі нетто | 90,00мм |
| Салмағы нетто | 0,12кг |
| Қуат қимасы | 3,00W |
| Айнамалы ортасының төмен температурасы | -25°C |
| Айнамалы ортасының жоғары температурасы | 45°C |
| Контактар | 2 замыкающий контакт |
| Орнату түрі | Тізбектеген орнату |
| Қоректендіру кернеуі АС | 24V |
| Контактты ток | 16A |
| Ерекшеліктері | жоқ |
| Индикация | иә, механикалық |
| Өндіруші | Schrack |
| Орнақтау | 1 шт., 12 шт., 120 шт. |