Фото жоқ
Контактор 7,5кВт/400В, AC230В 50Гц, өлшемі S0
Артикул: LSD01733--
--
Тапсырыспен
Күш контакторы үш фазалы асинхронды электр двигателей және басқа индуктивті жүктемелерді айналмалы ток желілерінде ауыстыру үшін арналған. Контактор басқару оббайының катушкасы 230 В айналмалы ток 50 Гц кернеуімен жабдықталған және желінің кернеуі 400 В болғанда 7,5 кВт күш жүктемелерін ауыстыруға арналған.
Негізгі параметрлер:
- Басты контактты ондай номиналды тогы: 15,50 А
- Басты контактылар: 3 құйма контакты (3 полюс)
- Көмекші контактылар: 1 құйма контакты
- Басқару катушкасының кернеуі: 230 В айналмалы ток
- AC-3, 400 В кезінде күш: 7,5 кВт
- Контакторда қуат шығыны: 3,90 Вт
- Өлшемі: S0
- Өндіруші: Schrack
Конструктивтік өлшемдер:
- Ені: 45,00 мм
- Биіктігі: 68,00 мм
- Тереңдігі: 75,00 мм
- Салмағы: 0,24 кг
- EAN коды: 9004840841190
Контактор DIN-рельске орнатуға және басқару шкафтарына, бақылау щиттеріне орнатуға арналған. 400 В кернеуі бар стандартты желілері бар өндірістік және коммерциялық объектілерде қолдануға ұсынылады.
| EAN коды | 9004840841190 |
|---|---|
| Ені | 45,00 мм |
| Биіктігі | 68,00 мм |
| Тереңдігі | 75,00 мм |
| Салмағы | 0,24 кг |
| Қуат шығыны | 3,90 Вт |
| Өлшемі | 0 |
| Түрі | Күш контакторы |
| Көмекші контактылар | 1 құйма контакты |
| AC катушка кернеуі | 230 В айналмалы ток |
| Номиналды ток | 15,50 А |
| Басты контактылар | 3 құйма контакты |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-3 380 В 400 В [P] | 7,5 кВт |
| Орамдау | 1 дана, 102 дана |