
Жылутық қорғау реле 2,4 - 4A, LTD
Артикул: LTT00400--
Аксессуары для контакторов силовых
22 130 ₸
Тапсырыспен
LTD жылутық реле асинхронды электрөдіктігі қозғалтқыштарын перегрузкадан және ыстыққа ұшрауынан қорғау үшін арналған. Реле қозғалтқыш қорғау сыныбына жатады және ток мәні белгіленген мәндік асқан кезде схеманы сенімді түрде өшіредің.
Негізгі сипаттамалар:
- Ток реттеу диапазоны: 2,4 - 4 A
- Өндіктік қуаты: 6 W
- Контакты: AC-15 жабатын (қалыптысы ашық)
- Контакт номиналды кернеуі: 380 В / 400 В / 415 В
- Контакт тогы (Ie): 0,5 A
- Өндіруші: Schrack
Физикалық параметрлер:
- Ұзындығы: 88 мм
- Ені: 67 мм
- Тереңдігі: 45 мм
- Таза салмағы: 0,14 кг
- EAN коды: 9004840841671
Орау: 1 дана немесе 70 дана
| EAN коды | 9004840841671 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 88,00 мм |
| Ені нетто | 67,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 45,00 мм |
| Таза салмағы | 0,14 кг |
| Қуат шығыны | 6,00 W |
| Ток диапазоны | 2,4-4 A |
| Өлшемі | 0 |
| Түрі | Қозғалтқыш қорғау реле |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-15 жабатын контакты, 380 В 400 В 415 В Ie | 0,5 A |
| Орау | 1 дана, 70 дана |