
Термиялық реле 65–75A, LTD 2 өлшемінің контакторлары үшін
Артикул: LTT27500--
Аксессуары для контакторов силовых
68 030 ₸
Тапсырыспен
Термиялық реле электрмоторларды перегрузуалау арқылы қорғау үшін арналған және LTD өлшемі 2 контактор комбинациясының құрамдас бөлігі болып табылады. Реле номиналды ток диапазонында 65–75 A кезінде сенімді қорғау қамтамасыз етеді.
Техникалық сипаттамалар:
- Іске қосу диапазоны: 65–75 A
- Контактордың өлшемі: 2 (LTD)
- Қуат шығыны: 14,40 W
- Көмекші контакты: AC-15, замыкающий, 380–415 В, контакт тогы Ie = 0,5 A
- Өндіруші: Schrack
- EAN-коды: 9004840841572
Физикалық өлшемдер және салмағы:
- Ұзындығы: 88 мм
- Ені: 75 мм
- Тереңдігі: 60 мм
- Таза салмағы: 0,23 кг
Орындау: 1 шт. (бірлік жөнелтілімі), 60 шт. (қорап)
| EAN-коды | 9004840841572 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 88,00 мм |
| Ені нетто | 75,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 60,00 мм |
| Таза салмағы | 0,23 кг |
| Қуат шығыны | 14,40 W |
| Ток диапазоны | 65–75 A |
| Өлшемі | 2 |
| Түрі | Двигатель қорғау реле |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-15 замыкающий контакт, 380 В 400 В 415 В Ie | 0,5 A |
| Орындау | 1 шт., 60 шт. |