
LTD жылулық реле — асинхронды электрдвигательдердің ішінде жылуға және перегруздарға қарсы қорғау құрылғысы. Номиналды ток асып кеткен кезде схеманы автоматты түрде ажыратады.
Негізгі параметрлер:
- Ток реттеу ауқымы: 50-70 А
- Қорғау түрі: Электрдвигатель қорғау реле
- Басқару схемасының номиналды кернеуі: AC-15, 380 В / 400 В / 415 В
- Түйдейтін контактінің тогы: 0,5 А
- DIN бойынша өлшемі: 3
- Қуат шығыны: 21,60 Вт
- Өндіруші: Schrack
Физикалық сипаттамалар:
- Ұзындығы: 134,00 мм
- Ені: 135,00 мм
- Тереңдігі: 118,00 мм
- Таза салмағы: 1,21 кг
- EAN-коды: 9004840841510
Комплектация: жеке немесе 8 дана пакеттегі сатылады.
| EAN-коды | 9004840841510 |
|---|---|
| Ұзындығы (таза) | 134,00 мм |
| Ені (таза) | 135,00 мм |
| Тереңдігі (таза) | 118,00 мм |
| Таза салмағы | 1,21 кг |
| Қуат шығыны | 21,60 Вт |
| Ток ауқымы | 50-70 А |
| Өлшемі | 3 |
| Түрі | Электрдвигатель қорғау реле |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-15 түйдейтін контакты, 380 В 400 В 415 В Ie | 0,5 А |
| Орау | 1 дана, 8 дана |