
Варистор модулі 48-130VAC, LTD0 контакторы үшін
Артикул: LTZ00003--
Аксессуары для контакторов силовых
4 923 ₸
Тапсырыспен
Варистор модулі LTD0 контакторын коммутация кезінде ауытқу күндіктерінен қорғау үшін ғана есептелген. Құрылғы пиковалық кернеуді шектеу және электромагниттік кедергілерді азайту қамтамасыз етеді.
Техникалық параметрлер:
- Номиналды кернеу: 48–130 В айнымалы ток
- Ырықты катушасының жұмыс кернеу диапазоны: 110 В AC
- Габариттік өлшемдері: 48 × 25 × 9 мм (ұзындығы × ені × тереңдігі)
- Массасы: 0,01 кг
- Орнату: модульді жүйе, LTD0 контакторларымен сәйкес келеді
- Өндіруші: Schrack (Австрия)
Мәні: Варистор модулі индуктивті салмақты ажырату кезінде индуктивті скачокты басу үшін басқару және қорғау жүйесінің көмекші элементі ретінде қолданылады. Электроника және контактты топтарының ерте істен шығуын болдырмайды.
Орау және жеткізу: Сатып алу нұсқасы қол жетімді: бөлек (1 дана), 700 данасы орау, 14000 данасы орау.
| EAN-коды | 9004840839562 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 48,00 мм |
| Ені нетто | 25,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 9,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,01 кг |
| Өлшемі | 0 |
| Түрі | Қосымшалар |
| Қосымшалары | Ток шектеу модулі |
| АС ырықты кернеуі | 110В айнымалы ток |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 700 дана, 14000 дана |