
Көмекші контакты, алдыңғы орындалымы, 2НЗ, LTD0, LTD1 контакторларына арналған
Артикул: LTZ0D302--
Аксессуары для контакторов силовых
4 908 ₸
Тапсырыспен
Алдыңғы орындалымы бар көмекші контакты 2НЗ (екі нормалды тұйық контакты) конфигурациясымен LTD0 және LTD1 сериялы контакторлардың функционалдығын кеңейту үшін арналған. Контактордың корпусының алдыңғы бөлігіне орнатылады, қосымша басқару тұйын сызықтарын және сигналдауды қамтамасыз етеді. Компактты габаритты және аз салмақы оны кез келген өлшемдегі басқару панельдеріне орнату үшін ыңғайлы етеді. Schrack өндіктеген LTD0 және LTD1 контакторларымен сәйкес келеді.
Негіздік параметрлері:
- Контактыларының конфигурациясы: 2НЗ (нормалды тұйық)
- Орындалымы: алдыңғы
- Сәйкестігі: LTD0, LTD1 контакторлары
- Өндіктеген ұйым: Schrack
Габаритты және салмақ:
- Ұзындығы: 45 мм
- Ені: 38 мм
- Тереңдігі: 36 мм
- Таза салмағы: 0,04 кг
| EAN-коды | 9004840841367 |
|---|---|
| Таза ұзындығы | 45,00 мм |
| Таза ені | 38,00 мм |
| Таза тереңдігі | 36,00 мм |
| Таза салмағы | 0,04 кг |
| Өлшемі | 0 |
| Түрі | Қосымшалар |
| Қосымшалар | Көмекші контакты |
| Өндіктеген ұйым | Schrack |
| Орау | 1 шт., 325 шт., 6500 шт. |