
Көмекші контакт, фронтальды, 3НО+1НЗ LTH0 контакторлары үшін
Артикул: LTZ0H531--
Аксессуары для контакторов силовых
7 615 ₸
Тапсырыспен
LTH0 сериялы контакторлардың функционалдығын кеңейтуге арналған фронтальды орнатпалы көмекші контакт. Контакт 3НО+1НЗ конфигурациясында орындалған (3 әдетте ашық + 1 әдетте тұйық контакт), бұл электр аппаратурасын басқарудағы қосымша сызба шешімдерін іске асыруға мүмкіндік береді. Контактор корпусына басқа конструкциялық өзгерістерсіз тікелей орнатылады. Өндіріс өндіктігінің басқару және автоматтандыру жүйелерінде кәсіби пайдалануға арналған.
Техникалық параметрлер:
- Контактты конфигурация: 3НО + 1НЗ
- Сәйкестігі: LTH0 контакторлары
- Орнатпа әдісі: фронтальды (модульдік)
- Массасы: 0,05 кг
- Геометриялық өлшемдер: 45 × 38 × 36 мм (УхШхТ)
Өндіруші: Schrack (Австрия) еуропалық сапа стандарттарына сәйкес өнімнің сенімділігі мен ұзақ пайдалануын кепілтендейді.
| EAN-коды | 9004840840957 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 45,00 мм |
| Ені нетто | 38,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 36,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,05 кг |
| Өлшемі | 0 |
| Түрі | Аксессуарлар |
| Аксессуарлар | Көмекші контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| Орындалуы | 1 шт., 325 шт., 6500 шт. |