
LTH0 контакторлары үшін көмекші контакт, аймалық, 4НО
Артикул: LTZ0H540--
Аксессуары для контакторов силовых
7 615 ₸
Тапсырыспен
Schrack өндіктігінің LTH0 контактор сериясына арналған аймалық монтаж үшін төрт нормалды ашық (4НО) контактылары бар көмекші контакт. Контакторының функционалдығын кеңейту үшін қосымша сигналдау контактыларын қосу арқылы пайдаланылады. Контакт контакторының аймалық бөлігіне орнатылады және басқару және сигнализация тізбегінде сенімді электрлік байланысты қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалары:
- Контакт конфигурациясы: 4НО (төрт нормалды ашық контакт)
- Монтаж түрі: Аймалық
- Сәйкестігі: LTH0 сериясының контакторлары
- Өндіруші: Schrack
- Өлшемі: 0
- Габаритті өлшемдері: 45 × 38 × 36 мм
- Салмағы: 50 г
- EAN коды: 9004840840964
- Орау нұсқалары: 1 дана, 325 дана, 6500 дана
| EAN коды | 9004840840964 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 45,00 мм |
| Ені нетто | 38,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 36,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,05 кг |
| Өлшемі | 0 |
| Түрі | Аксессуарлар |
| Аксессуарлары | Көмекші контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 325 дана, 6500 дана |