
LTD0 реверсивті контакторлары үшін қосу жиынтығы
Артикул: LTZ0W002--
Аксессуары для контакторов силовых
10 820 ₸
Тапсырыспен
Қосу жиынтығы LTD0 сериясының реверсивті контакторларына арналған. Жиынтық реверсивті басқару сұлбалары құрылғанда контакторларды электрлік қосу және механикалық бекіту үшін қажетті компоненттерді қамтиды. Бөлу жүйелері және басқару шкафтарының құрамында қолданылады. Ықшам өлшемі жиынтықты DIN-рельстердің стандартты монтаж модульдеріне интеграциялау мүмкіндігін береді. Принадлежность монтажға дайын толық орындалған пакеттеде жүргізіледі.
| EAN-коды | 9004840839524 |
|---|---|
| Сол ұзындығы | 90,00 мм |
| Сол ені | 20,00 мм |
| Сол тереңдігі | 40,00 мм |
| Сол салмағы | 0,03 кг |
| Өлшемі | 0 |
| Түрі | Принадлежности |
| Принадлежности | Электр аспаптарының қосымша компоненті |
| Орау | 1 шт., 45 шт. |