
LTD1 реверсивті контакторларына арналған қосылыс жинағы
Артикул: LTZ1W002--
Аксессуары для контакторов силовых
10 860 ₸
Қоймада бар
Қосылыс жинағы LTD1 серисінің реверсивті контакторларына арналған. Жинақ контактор компоненттерінің орнатылуы және пайдаланылуы кезінде сенімді механикалық және электр жалғасын қамтамасыз етеді. Реверсивті контакторларды дұрыс құрастыру және жұмыс істеуі үшін қажетті электр жабдығының қосымша компоненті болып табылады.
Негізгі параметрлері:
- EAN коды: 9004840839708
- Өлшемі: 1
- Таза өлшемдері: 81 × 29 × 40 мм
- Таза салмағы: 0,06 кг
- Түрі: Аксессуарлар
- Жеткізу нысаны: 1 дана немесе 300 данасы бар орамасында
| EAN коды | 9004840839708 |
|---|---|
| Ұзындығы (таза) | 81,00 мм |
| Ені (таза) | 29,00 мм |
| Тереңдігі (таза) | 40,00 мм |
| Салмағы (таза) | 0,06 кг |
| Өлшемі | 1 |
| Түрі | Аксессуарлар |
| Аксессуарлар | Электр жабдығының қосымша компоненті |
| Орама | 1 шт., 300 шт. |