
LTD2 қайтарымды контакторлары үшін байланыстырушы комплекті
Артикул: LTZ2W002--
Аксессуары для контакторов силовых
18 180 ₸
Тапсырыспен
Байланыстырушы комплекті LTD2 серилік қайтарымды контакторлары үшін арнайтан жасалған. Комплект контакторлардың сенімді электрлік байланыстырылуын және механикалық бекітілуін қамтамасыз етеді қайтарымды талап ететін тізбектерде. Электрборудасының қосымша компоненті болып табылады және контакторлық жүйелерді орнату және функционалдығын кеңейту кезінде пайдаланылады.
Техникалық сипаттамалары:
- Ұйғарымдастығы: LTD2 қайтарымды контакторлары
- Өлшемі: 2
- Болмалы өлшемдері: 110 × 32 × 27 мм
- Болмалы салмағы: 0,11 кг
- EAN коды: 9004840839685
- Орау: 1 шт. немесе 200 шт.
| EAN коды | 9004840839685 |
|---|---|
| Ұзындық (болмалы) | 27,00 мм |
| Ені (болмалы) | 32,00 мм |
| Тереңдігі (болмалы) | 110,00 мм |
| Салмағы (болмалы) | 0,11 кг |
| Өлшемі | 2 |
| Түрі | Аксессуарлар |
| Аксессуарлар | Электрборудасының қосымша компоненті |
| Орау | 1 шт., 200 шт. |