
LTD3 контакторлары үшін қосқыш
Артикул: LTZ30005--
Аксессуары для контакторов силовых
1 239 ₸
Тапсырыспен
Қосқыш LTD3 серияларының контакторларын біріктеу үшін ұйғарылған. Компонент қосылғыш бөлік құрамына кіреді және контакторлар модульдері арасында сенімді электрлік және механикалық байланысты қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалары:
- Өлшемі: 3
- Назначение: LTD3 контакторларына арналған аксессуарлар
- Компоненттің түрі: Қосылғыш бөлік
- Геометриялық параметрлері: ұзындығы 10,00 мм, ені 3,40 мм, тереңдігі 7,06 мм
- EAN коды: 9004840841428
Орау нұсқалары:
- 1 дана
- 700 дана
- 14000 дана
| EAN коды | 9004840841428 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 10,00 мм |
| Ені нетто | 3,40 мм |
| Тереңдігі нетто | 7,06 мм |
| Өлшемі | 3 |
| Түрі | Аксессуарлар |
| Аксессуарлар | Қосылғыш бөлік |
| Орау | 1 дана, 700 дана, 14000 дана |