
Көмекші контакты, алдыңғы орналасуы 2АҚ+2АЖ, LTD2, LTD3 контакторлары үшін
Артикул: LTZ3D122--
Аксессуары для контакторов силовых
7 150 ₸
Қоймада бар
LTD2 және LTD3 контактор сериясының функционалдығын кеңейту үшін арналған алдыңғы монтажды көмекші контакты. Модульде 2 нормалды ашық (АҚ) және 2 нормалды жабық (АЖ) контакты болады, олар басқару схемасында икемділік қамтамасыз етеді. Контакторың алдыңғы панеліне орнату үшін ойластырылған, негіздегі аппаратты ауыстырмай қосымша көмекші функциялар қосуға мүмкіндік береді. Ықшам өлшемдері және аз ағырлығы таратқыш панельдерде құрастыру және интеграциялау ыңғайлылығын қамтамасыз етеді.
| EAN-код | 9004840840858 |
|---|---|
| Нетто ұзындығы | 39,00 мм |
| Нетто ені | 46,00 мм |
| Нетто тереңдігі | 45,00 мм |
| Нетто салмағы | 0,06 кг |
| Өлшемі | 3 |
| Түрі | Қосымша аксессуарлар |
| Қосымша аксессуарлар | Көмекші контакты |
| Өндіруші | Schrack |
| Орауы | 1 дана, 280 дана, 5600 дана |