
Көмекші контакт, фронтальды 4НО, LTD2, LTD3 контакторлары үшін
Артикул: LTZ3D140--
Аксессуары для контакторов силовых
7 150 ₸
Қоймада бар
Schrack өндіргі электромагниттік контакторлардың LTD2 және LTD3 сериялары үшін фронтальды орындалыста 4НО конфигурациясымен (төрт нормальды ашық контакт) жасалған көмекші контакт. Контакторлардың функционалдығын кеңейту арқылы қосымша коммутация контактларын қосуға арналған. Контакт аппаратының алдыңғы жағына орнатылады және сынамалы конструкциясының арқасында сенімді электрлік байланысты қамтамасыз етеді. Өндістік электроустановкаларында басқару, сигналдау және блокирлеу сызықтарында қолданылады.
| EAN-коды | 9004840840865 |
|---|---|
| Таза ұзындығы | 39,00 мм |
| Таза ені | 46,00 мм |
| Таза тереңдігі | 45,00 мм |
| Таза салмағы | 0,06 кг |
| Өлшемі | 3 |
| Түрі | Аксессуарлар |
| Аксессуарлар | Көмекші контакт |
| Өндіргіші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 300 шт., 6000 шт. |