
LTD3 контакторлары үшін механикалық бекеу
Артикул: LTZ3W001--
Аксессуары для контакторов силовых
54 610 ₸
Тапсырыспен
LTD3 серасының контакторлары үшін механикалық бекеу екі контакторды бір уақытта ажыруына және электрлік сызықтарының қауіпсіз жұмысына жол беру үшін арналған. Құрылғы техникалық конфликтін болдырмау және электрпривод басқарудағы бір уақытты іске қосуды болдырмайтын фиксациялау механизмі болып табылады.
Негізгі параметрлер:
- Сәйкестік: LTD3 контакторлары
- Мақсаты: механикалық бекеу, бір уақытты іске қосуды болдырмау
- Түрі: қосымша (фиксатор)
- Өлшемі: 3
Физикалық сипаттамалар:
- Ұзындық: 314,00 мм
- Ені: 17,20 мм
- Тереңдігі: 196,00 мм
- Таза салмағы: 0,76 кг
Құрау және жеткізу:
1 дана және 20 дана бірлігінен құрылып өндіріледі.
| EAN-коды | 9004840840308 |
|---|---|
| Таза ұзындық | 314,00 мм |
| Таза ені | 17,20 мм |
| Таза тереңдік | 196,00 мм |
| Таза салмағы | 0,76 кг |
| Өлшемі | 3 |
| Түрі | Қосымша |
| Қосымша | Бекеу |
| Орама | 1 дана, 20 дана |