
LTD4 контакторы үшін клемма қақпағы
Артикул: LTZ40001--
Аксессуары для контакторов силовых
12 780 ₸
Тапсырыспен
Қақпақ LTD4 серисының контактор контактты қосылыстарын қорғау үшін ұйымдастырылған. Клемма зажимдарының сымсалыстарын ашық орындарына құлау, ылғал және механикалық зақымдарға қарсы икемді ізоляция қамтамасыз етеді. Schrack компаниясы өндіргісі және 1 немесе 8 дана сауып жіберіледі. Компактты өлшемдері стандартты электр шкафтарына орналастыруға мүмкіндік береді.
| EAN коды | 9004840841299 |
|---|---|
| Сол жақтың ұзындығы | 80,00 мм |
| Сол жақтың ені | 112,00 мм |
| Сол жақтың тереңдігі | 126,00 мм |
| Сол жақтың салмақтары | 0,16 кг |
| Өлшемі | 4 |
| Түрі | Қосалқы құрылғылар |
| Қосалқы құрылғылар | Қақпақ |
| Өндіргіші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 8 дана |