
Контактор 3-полюсный, CUBICO Classic, 4кВт, 9А, 1NO+1NC, 24В~
Артикул: LZDC09B0--
9 580 ₸
Тапсырыспен
Schrack өндіргөндегі үш полюсті контактор CUBICO Classic асинхронды электрдвигундерінің және қуатты жүктемелердің өндіктік жүйелерінде коммутациясы үшін арналған.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды ток: 9А
- Номиналды қуаты (AC-3/400В): 4кВт
- Басқару кернеуі: 24В ауыспалы ток
- Негізгі контактілер: 3 замыкающих контакта (3NO)
- Қосымша контактілер: 1 замыкающий + 1 размыкающий контакт (1NO+1NC)
- Ток AC-1/690В: 25А
- Ток AC-3/400В: 9А
Физикалық сипаттамалар:
- Өлшемдер: 45,50 мм (Е) × 87,00 мм (B) × 118,00 мм (T)
- Масса: 0,37 кг
- Қуат шығыны: 8,60В
- Жұмыс температурасының диапазоны: -25°C-ден +40°C-ге дейін
- EAN-коды: 9004840025057
Контактор қуатты тізбектерін қосу/ажыру функциясын орындайды, электр жабдықтарының стандартты жұмыс режимінде сенімді коммутацияны қамтамасыз етеді. Қосымша контактілері басқару сызбасының сигналдау күйін және блокирлеу функциясын қолданылуы мүмкін.
Орау: дінамикалық түрде (1 шт.) немесе қоршап (90 шт.) жеткізу мүмкін.
| EAN-коды | 9004840025057 |
|---|---|
| Ені нетто | 45,50 мм |
| Биіктігі нетто | 87,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 118,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,37 кг |
| Қуат шығыны | 8,60 В |
| Айналасының минимальды температурасы | -25°C |
| Айналасының максимальды температурасы | 40°C |
| Түрі | Контактор |
| Катушканың кернеуі АС | 24 В~ |
| Номиналды ток | 9 А |
| Құрылғы | Контактор |
| Номиналды ток AC-3/400В | 9 А |
| Номиналды ток AC-1/690В | 25 А |
| Номиналды қуаты AC-3/400В | 4 кВт |
| Өлшемі | Classic |
| Негізгі контактілер | 3 замыкающих контакта |
| Қоспа қосымша контактілер | 1 замыкающий контакт + 1 размыкающий контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 90 шт. |