
1 / 8
1 / 8
Контактор 3-полюсті, CUBICO Classic, 7,5кВт, 18A, 1NO+1NC, 24В АС
Артикул: LZDC18B0--
14 920 ₸
Тапсырыспен
Үш полюсті контактор CUBICO Classic ауыспалы ток сызықтарын номиналды кернеуі 400В және 690В болатын сөндіктен коммутациялауға арналған. Басқару ауыспалы ток катушкасынан 24В АС кернеуінің есебінен жүзеге асырылады.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 18A (AC-3/400В және AC-1/690В)
- Номиналды қуаты: 7,5 кВт 400В-та (AC-3)
- Негізгі контактілер: 3 қосу контакты
- Көмекші контактілер: 1 қосу + 1 ашу контакты (1NO+1NC)
- Тұтыну қуаты: 12,50 Вт
- Жұмыс температурасының ауқымы: -25°C-тан +40°C-қа
Өлшемдері (таза):
- Ені: 45,50 мм
- Биіктігі: 87,00 мм
- Тереңдігі: 118,00 мм
- Салмағы: 0,34 кг
Қолданылуы: өнеркәсіптік орнатымдарда, автоматтандыру жүйелерінде, таратқыш шкафтарында асинхронды электродвигундарды және ауыспалы ток жүктемелерінің басқа түрлерін басқаруға пайдаланылады. Schrack өндіруінің өнімі стационарлық DIN-рельге орнатылуына арналған сенімділік және қауіпсіздік талаптарына сәйкес келеді.
Құрылғы: 1 дана немесе 90 дананың құрамасы арқылы сатылады.
| EAN коды | 9004840025095 |
|---|---|
| Ені (таза) | 45,50 мм |
| Биіктігі (таза) | 87,00 мм |
| Тереңдігі (таза) | 118,00 мм |
| Салмағы (таза) | 0,34 кг |
| Қуат шығыны | 12,50 В |
| Ең төменгі айналайын температурасы | -25°C |
| Ең жоғарғы айналайын температурасы | 40°C |
| Түрі | Контактор |
| Катушкасының АС кернеуі | 24В ауыспалы ток |
| Номиналды ток | 18A |
| Құрылғысы | Контактор |
| Номиналды ток AC-3/400В | 18A |
| Номиналды ток AC-1/690В | 32A |
| Номиналды қуаты AC-3/400В | 7,5 кВт |
| Өлшемі | Classic |
| Негізгі контактілер | 3 қосу контакты |
| Көмекші контактілерін қосу | 1 қосу контакты + 1 ашу контакты |
| Өндіруші | Schrack |
| Құрылғысы | 1 дана, 90 дана |
- Фото 1: Контактор 3-полюсті, CUBICO Classic, 7,5кВт, 18A, 1NO+1NC, 24В АС (JPG, 2.5 MB)
- Фото 2: Контактор 3-полюсті, CUBICO Classic, 7,5кВт, 18A, 1NO+1NC, 24В АС (JPG, 1.7 MB)
- Фото 3: Контактор 3-полюсті, CUBICO Classic, 7,5кВт, 18A, 1NO+1NC, 24В АС (JPG, 2.4 MB)
- Фото 4: Контактор 3-полюсті, CUBICO Classic, 7,5кВт, 18A, 1NO+1NC, 24В АС (JPG, 2.6 MB)
- Фото 5: Контактор 3-полюсті, CUBICO Classic, 7,5кВт, 18A, 1NO+1NC, 24В АС (JPG, 1.7 MB)
- Фото 6: Контактор 3-полюсті, CUBICO Classic, 7,5кВт, 18A, 1NO+1NC, 24В АС (JPG, 2.6 MB)
- Фото 7: Контактор 3-полюсті, CUBICO Classic, 7,5кВт, 18A, 1NO+1NC, 24В АС (JPG, 2.2 MB)
- Фото 8: Контактор 3-полюсті, CUBICO Classic, 7,5кВт, 18A, 1NO+1NC, 24В АС (JPG, 2.6 MB)