
Контактор 3-полюсный, 7,5 кВт/18 А/1НО+1НЗ/24 В постоянный ток
Артикул: LZDC18B5--
24 050 ₸
Тапсырыспен
Үш полюсті контактор Classic сериясының ағымдық 400 В (AC-3) кернеуінде номиналды 7,5 кВт қуатпен. Асинхронды электрөндіктерді және өндіріс желілеріндегі коммутациялық қосымшаларды басқару үшін арналған.
Негізгі сипаттамалары:
- Катушка кернеуі: 24 В тұрақты ток
- Номиналды жұмыс тогы: 18 А (AC-3/400В)
- Максималды ток: 32 А (AC-1/690В)
- Негізгі контактылар: 3 жабатын контакт (3НО)
- Көмекші контактылар: 1 жабатын + 1 ашатын контакт (1НО+1НЗ)
- Катушканың тұтынатын қуаты: 12,50 Вт
- Жұмыс температурасының ауқымы: -25°C-ден +40°C-ге дейін
Құрылымы және өлшемдері:
- Корпус өлшемі: Classic (DIN-рель)
- Габаритты өлшемдері: 45,50 × 118,00 × 87,00 мм
- Салмағы: 0,34 кг
- Өндіруші: Schrack
- EAN коды: 9004840610994
Контактор кең ауқымды климаттық жағдайларда сенімді коммутацияны қамтамасыз етеді және сорттар, желдеткіштер, компрессорлар және басқа электр жабдықтарын басқару жүйелерінде қолданылады.
| EAN коды | 9004840610994 |
|---|---|
| Ені нетто | 45,50 мм |
| Биіктігі нетто | 87,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 118,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,34 кг |
| Қуат шығыны | 12,50 Вт |
| Айналасындағы ортаның мин. температурасы | -25°C |
| Айналасындағы ортаның макс. температурасы | 40°C |
| Түрі | Контактор |
| Катушка кернеуі DC | 24 В |
| Номиналды ток | 18 А |
| Құрылғысы | Контактор |
| AC-3/400В номиналды тогы | 18 А |
| AC-1/690В номиналды тогы | 32 А |
| AC-3/400В номиналды қуаты | 7,5 кВт |
| Өлшемі | Classic |
| Негізгі контактылар | 3 жабатын контакт |
| Қосымша контактыларын құрамы | 1 жабатын контакт + 1 ашатын контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| Орауы | 1 шт., 90 шт. |