
1 / 8
1 / 8
3-極 контактор 11кВт/25А/1НО+1НЗ/230В ауысымалы ток
Артикул: LZDC25B3--
21 530 ₸
Қоймада бар
Үш полюсты электромагниттік контактор өндірістік электрлену қондырғыларындағы ауысымалы ток сызықтарын ажырату үшін арналған. 230 В ауысымалы ток ең жоғарғы катушкасының кернеуінде 25 А номиналды ток үшін есептелген.
Негізгі параметрлері:
- Номиналды қуаты: 11 кВт (AC-3/400В)
- Ірі контактылары: 3 жабатын контакты (3НО)
- Қосымша контактылары: 1 жабатын + 1 ашатын (1НО+1НЗ)
- Ажырату номиналды тогы: AC-3/400В кезінде 25 А; AC-1/690В кезінде 40 А
- Катушка қоректендіру кернеуі: 230 В ауысымалы ток
- Істеу температураларының диапазоны: -25°C-тен +40°C-қа дейін
- Тұтынатын қуаты: 21 Вт
Өлшемдері және салмағы:
- Корпус өлшемі: Classic
- Ені: 45,50 мм
- Биіктігі: 97,00 мм
- Тереңдігі: 141,00 мм
- Салмағы: 0,44 кг
Өндіруші: Schrack
Орау: 1 дана немесе 42 дана/орау
Контактор электрөндіктің өндіристік жүйелерінде электрбелгілерін, жарықтандыруды және өзге де ауысымалы ток жүктемелерін басқару үшін арналған.
| EAN коды | 9004840025101 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 45,50 мм |
| Биіктігі (нетто) | 97,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 141,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,44 кг |
| Қуат шығыны | 21,00 Вт |
| Ең төмен оратауыс орта температурасы | -25°C |
| Ең жоғарғы оратауыс орта температурасы | 40°C |
| Түрі | Контактор |
| Катушканың АС кернеуі | 230В ауысымалы ток |
| Номиналды ток | 25A |
| Құрылғысы | Контактор |
| AC-3/400В номиналды тогы | 25A |
| AC-1/690В номиналды тогы | 40A |
| AC-3/400В номиналды қуаты | 11 кВт |
| Өлшемі | Classic |
| Негізгі контактылар | 3 замыкающих контакта |
| Қосымша контактылар | 1 замыкающий контакт + 1 размыкающий контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 42 дана |
- Фото 1: 3-極 контактор 11кВт/25А/1НО+1НЗ/230В ауысымалы ток (JPG, 3.1 MB)
- Фото 2: 3-極 контактор 11кВт/25А/1НО+1НЗ/230В ауысымалы ток (JPG, 2.0 MB)
- Фото 3: 3-極 контактор 11кВт/25А/1НО+1НЗ/230В ауысымалы ток (JPG, 3.2 MB)
- Фото 4: 3-極 контактор 11кВт/25А/1НО+1НЗ/230В ауысымалы ток (JPG, 3.3 MB)
- Фото 5: 3-極 контактор 11кВт/25А/1НО+1НЗ/230В ауысымалы ток (JPG, 2.0 MB)
- Фото 6: 3-極 контактор 11кВт/25А/1НО+1НЗ/230В ауысымалы ток (JPG, 3.2 MB)
- Фото 7: 3-極 контактор 11кВт/25А/1НО+1НЗ/230В ауысымалы ток (JPG, 2.9 MB)
- Фото 8: 3-極 контактор 11кВт/25А/1НО+1НЗ/230В ауысымалы ток (JPG, 3.0 MB)