
Контактор 3-полюсный, 15кВт/32А/1НО+1НЗ/230В переменный ток
Артикул: LZDC32B3--
23 190 ₸
Тапсырыспен
Үш полюсті контактор үш фазалық ауыспалы ток сызықтарын коммутациялау үшін арналған. Құрылғы өндістік және коммерциялық орнатулардағы электр жүктемелерін ұстап-тұрады.
Негізгі сипаттамалар:
- Номиналды қуат: 15 кВт 400В кернеуінде (AC-3)
- Номиналды ток: 32 А (AC-3/400В), 50 А (AC-1/690В)
- Басқару кернеуі: 230 В ауыспалы ток
- Басты контактілері: 3 жабатын контакт
- Көмекші контактілері: 1 жабатын (1НО) + 1 ашатын (1НЗ)
- Қуат шығыны: 28,4 Вт
- Айналасындағы орта температурасының диапазоны: -25°C-тан +40°C-қа дейін
Өлшемдер және салмағы:
- Ені: 45,50 мм
- Биіктігі: 97,00 мм
- Тереңдігі: 141,00 мм
- Таза салмақ: 0,44 кг
Өндіруші: Schrack. Стандартты орау: 1 дана немесе 42 дана.
| EAN-коды | 9004840025125 |
|---|---|
| Ені нетто | 45,50 мм |
| Биіктігі нетто | 97,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 141,00 мм |
| Таза салмағы | 0,44 кг |
| Қуат шығыны | 28,40 Вт |
| Минималды айналасындағы орта температурасы | -25°C |
| Максималды айналасындағы орта температурасы | 40°C |
| Түрі | Контактор |
| Ауыспалы ток катушкасының кернеуі | 230В ауыспалы ток |
| Номиналды ток | 32 А |
| Құрылғы | Контактор |
| Номиналды ток AC-3/400В | 32 А |
| Номиналды ток AC-1/690В | 50 А |
| Номиналды қуат AC-3/400В | 15 кВт |
| Өлшемі | Classic |
| Басты контактілері | 3 жабатын контакт |
| Қосылған көмекші контактілері | 1 жабатын контакт + 1 ашатын контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 42 дана |