
Контактор 3-полюсный, 18,5кВт/38А/1NO+1NC/230В перем. ток
Артикул: LZDC38B3--
23 190 ₸
Тапсырыспен
Үш полюсті контактор өндірістік жиілік айнымалы ток сызықтарын коммутациялау үшін арнайтталған. Асинхронды электрөндіктер және басқа электроқондырғыларды басқаруға арналған.
Негізгі сипаттамалары:
- Басқару обмоткасының номиналды кернеуі: 230 В айнымалы ток
- Номиналды ток: 38 А
- AC-3/400 В номиналды қуаты: 18,5 кВт
- AC-3/400 В номиналды тока: 38 А
- AC-1/690 В номиналды тока: 50 А
- Негізгі контактілері: 3 қосатын контакт
- Қосымша контактілері: 1 қосатын + 1 ашатын контакт
- Обмотка тарапынан пайдаланылатын қуат: 40,80 Вт
- Пайдалану температурасының диапазоны: −25 °C түнен +60 °C-ге дейін
- Корпус өлшемі: Classic
Габариттік өлшемдері: ені 45,50 мм, биіктігі 97,00 мм, тереңдігі 141,00 мм. Таза салмағы: 0,44 кг.
Өндіруші: Schrack. 1 бірлік және 42 бірлік орамасында ұсынылады.
| EAN-коды | 9004840025149 |
|---|---|
| Ені нетто | 45,50 мм |
| Биіктігі нетто | 97,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 141,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,44 кг |
| Қуат сыйымдылығы | 40,80 Вт |
| Минималды айналасының температурасы | −25 °C |
| Максимум айналасының температурасы | 60 °C |
| Түрі | Контактор |
| Ас катушкасының кернеуі | 230 В пер. ток |
| Номиналды ток | 38 А |
| Құрылғы | Контактор |
| AC-3/400 В номиналды тока | 38 А |
| AC-1/690 В номиналды тока | 50 А |
| AC-3/400 В номиналды қуаты | 18,5 кВт |
| Өлшемі | Classic |
| Басты контактілері | 3 қосатын контакт |
| Қосымша контактілерін қосу | 1 қосатын контакт + 1 ашатын контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамасы | 1 шт., 42 шт. |