
1 / 6
1 / 6
CUBICO Grand контакторы 160кВт/400В/300А/2NO+2NC/230VAC
Артикул: LZDG30B3--
287 600 ₸
Тапсырыспен
CUBICO Grand қуатты контактор болмалы ток сөндіргіш жүйелерінде үш фазалы төменгі сымдарды басқару және ажырау үшін ойластырылған. Контактор 160 кВт номиналды қуатында және 400 В желісіндегі 300 А ток кезінде сенімді жұмыс істеуін қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалар:
- Номиналды қуатты (AC-3/400В): 160 кВт
- Номиналды ток: 300 А
- Катушка қоректену кернеуі: 230 В болмалы ток
- Контакт конфигурациясы: 2NO + 2NC (екі қалыпты ашық + екі қалыпты тұйық контакт)
- Қуат шығыны: 80 Вт
- Жұмыс температурасының диапазоны: -25°C ден +60°C дейін
Физикалық өлшемдер:
- Ені: 150 мм
- Биіктігі: 235 мм
- Тереңдігі: 207 мм
- Салмағы: 6,55 кг
CUBICO Grand сериялық контактор таратқыш панельдері және автоматты басқару жүйелеріне арналған модульды шешімдер қатарына жатады. Grand сериясы максималды қуатта компактты екенін қамтамасыз етеді. EAN коды 9004840845587. Орамасының 1 немесе 2 дана нұсқалары бар.
| EAN-код | 9004840845587 |
|---|---|
| Ені | 150,00 мм |
| Биіктігі | 235,00 мм |
| Тереңдігі | 207,00 мм |
| Салмағы | 6,55 кг |
| Қуат шығыны | 80,00 Вт |
| Ең төмен орналасқан ортасының температурасы | -25°C |
| Орталас ортасының ең жоғары температурасы | 60°C |
| Өлшемі | Grand |
| Түрі | Қуатты контактор |
| Катушка кернеуі АС | 230 В болмалы ток |
| Номиналды ток | 300 А |
| Номиналды қуатты AC-3/400В | 160 кВт |
| Орамасы | 1 дана, 2 дана |
- Фото 1: CUBICO Grand контакторы 160кВт/400В/300А/2NO+2NC/230VAC (JPG, 42 KB)
- Фото 2: CUBICO Grand контакторы 160кВт/400В/300А/2NO+2NC/230VAC (JPG, 42 KB)
- Фото 3: CUBICO Grand контакторы 160кВт/400В/300А/2NO+2NC/230VAC (JPG, 50 KB)
- Фото 4: CUBICO Grand контакторы 160кВт/400В/300А/2NO+2NC/230VAC (JPG, 43 KB)
- Фото 5: CUBICO Grand контакторы 160кВт/400В/300А/2NO+2NC/230VAC (JPG, 42 KB)
- Фото 6: CUBICO Grand контакторы 160кВт/400В/300А/2NO+2NC/230VAC (JPG, 42 KB)