
CUBICO High 37кВт/AC3/80А/1НО+1НЗ контакторы 230VAC оберткасы
Артикул: LZDH80B3--
71 450 ₸
Тапсырыспен
CUBICO High контакторы өндіктік электрлік сызықтарын қосу үшін беделді аппарат болып табылады. Аспап 80А номиналды тоқындағы және AC-3/400В санатында 37кВт номиналды қуатындағы жұмысқа арналған.
Техникалық сипаттамалар:
- Басқару оберткасы: 230В айнымалы тоқ
- Контактілердің саны: 1 бекітілген ашық (НО) + 1 бекітілген жабық (НЗ)
- Қуат шығыны: 62,80W
- Ұстағы жұмыс температурасы диапазоны: -25°C-дан +60°C-ке дейін
- Өлшемдік сыныбы: High
- Габаритті өлшемдері: 87 × 130 × 127 мм (ені × биіктігі × тереңдігі)
- Таза салмағы: 1,53 кг
- EAN коды: 9004840025446
Жеткізу құрамы: таңдауына қарай 1 немесе 16 шт.
Контактор үш фазалы асинхронды электродвигундарын және басқа да қуатты аппаратты алыс қосу/ажырату үшін таралту щиттеріне және басқару шкафтарына орнатылуға арналған.
| EAN коды | 9004840025446 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 87,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 130,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 127,00 мм |
| Таза салмағы | 1,53 кг |
| Қуат шығыны | 62,80 W |
| Минималды ортасының температурасы | -25°C |
| Максималды ортасының температурасы | 60°C |
| Өлшемі | High |
| Түрі | Контактор |
| Оберткасының ыстық voltages | 230В AC |
| Номиналды ток | 80 A |
| Номиналды қуат AC-3/400В | 37 кВт |
| Сақтау | 1 шт., 16 шт. |