
1 / 8
1 / 8
CUBICO Mini контакторы 2,2кВт/AC3/6А/1NO ағымы 24VAC
Артикул: LZDM0610--
7 630 ₸
Тапсырыспен
CUBICO Mini сериясының компактты электромагниттік контакторы айнымалы ток желісіндегі асинхронды қозғалтқыштар мен резистивтік жүктеме құрылғыларын коммутациялау үшін арналған. Контактор AC-3/400В қолданылу категориясында 2,2 кВт дейінгі номиналды қуатты бар электроқондырғыны сенімді басқаруды қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалар:
- Басты контактілердің номиналды тогы: 6 А (AC-3/400В)
- AC-1/690В номиналды тогы: 20 А
- Басқару катушкасының кернеуі: 24 В айнымалы тогы
- Басты контактілер: 3 жабатын контакт (3NO)
- Көмекші контактілер: 1 жабатын контакт (1NO)
- Катушканың пайдаланатын қуаты: 6,7 Вт
Габаритті өлшемдер және салмағы:
- Ені: 46 мм
- Биіктігі: 59 мм
- Тереңдігі: 58 мм
- Масса: 0,18 кг
Пайдалану шарттары:
- Қоршеген ортаның минималды температурасы: -25°C
- Қоршеген ортаның максималды температурасы: +60°C
Контакторның миниатюрлі өлшемі оны орын шектеулі қалқандарға орнату мүмкіндігін беретін. Конструкция тулық істеу кезінде жоғары сенімділік пен ұзақ істейтіндігін қамтамасыз етеді.
| EAN-код | 9004840024579 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 46,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 59,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 58,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,18 кг |
| Қуат шығыны | 6,70 Вт |
| Мин. қоршеген ортаның температурасы | -25°C |
| Макс. қоршеген ортаның температурасы | 60°C |
| Өлшемі | Mini |
| Түрі | Контактор |
| Көмекші контактілер | 1 жабатын контакт |
| Катушка кернеуі АС | 24В айнымалы тогы |
| Номиналды ток | 6A |
| Құрылғы | Контактор |
| Номиналды ток AC-1/690В | 20A |
| Номиналды ток AC-3/400В | 6A |
| Номиналды қуат AC-3/400В | 2,2 кВт |
| Басты контактілер | 3 жабатын контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 108 дана |
- Фото 1: CUBICO Mini контакторы 2,2кВт/AC3/6А/1NO ағымы 24VAC (JPG, 1.8 MB)
- Фото 2: CUBICO Mini контакторы 2,2кВт/AC3/6А/1NO ағымы 24VAC (JPG, 1.4 MB)
- Фото 3: CUBICO Mini контакторы 2,2кВт/AC3/6А/1NO ағымы 24VAC (JPG, 1.7 MB)
- Фото 4: CUBICO Mini контакторы 2,2кВт/AC3/6А/1NO ағымы 24VAC (JPG, 2.0 MB)
- Фото 5: CUBICO Mini контакторы 2,2кВт/AC3/6А/1NO ағымы 24VAC (JPG, 1.7 MB)
- Фото 6: CUBICO Mini контакторы 2,2кВт/AC3/6А/1NO ағымы 24VAC (JPG, 2.2 MB)
- Фото 7: CUBICO Mini контакторы 2,2кВт/AC3/6А/1NO ағымы 24VAC (JPG, 1.7 MB)
- Фото 8: CUBICO Mini контакторы 2,2кВт/AC3/6А/1NO ағымы 24VAC (JPG, 1.8 MB)