
1 / 8
1 / 8
CUBICO Mini контакторы 4кВт/AC3/9А/1NC 230VAC катушкасы
Артикул: LZDM0923--
7 970 ₸
Тапсырыспен
CUBICO Mini микроөлшемді контакторы айнымалы ток асинхронды электрлік қозғалтқыштары мен күш айналымдарын ажырату үшін арналған. Құрылғы 4 кВт құрылғысының күшімен және 400 В кернеуінде AC-3 қолданылу категориясында 9 А номиналды ағымына дейін жүктемелерді сенімді басқаруды қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалары:
- Катушка кернеуі: 230 В айнымалы ток
- Номиналды ток: 9 А
- Номиналды құрылғы (AC-3/400В): 4 кВт
- Номиналды ток (AC-1/690В): 20 А
- Негізгі контактілері: 3 жабатын контакт
- Көмекші контактілері: 1 ашатын контакт
- Қуат шығыны: 7,10 Вт
- Өлшем сыныбы: Mini
Конструктивтік параметрлері:
- Өлшемдері (ені × биіктігі × тереңдігі): 46 × 59 × 58 мм
- Салмағы: 0,18 кг
- Істі температура диапазоны: -25°C-тен +60°C-ге дейін
Жеткізу:
- EAN коды: 9004840024623
- Орау: 1 дана немесе 108 дана
- Өндіруші: Schrack
Компактты өлшемдері мен аз салмағы контакторды ығыстырылған орынмен құрылымдық шкафтарына интеграциялауға мүмкіндік береді. Құрылғы өндіріс қолданылуына арналған электромагниттік іске қосқыштар мен контакторларына стандартты талаптарға сәйкес келеді.
| EAN коды | 9004840024623 |
|---|---|
| Ені нетто | 46,00 мм |
| Биіктігі нетто | 59,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 58,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,18 кг |
| Қуат шығыны | 7,10 Вт |
| Ортасының мин. температурасы | -25°C |
| Ортасының макс. температурасы | 60°C |
| Өлшем | Mini |
| Түрі | Контактор |
| Қосылған көмекші контактілері | 1 ашатын контакт |
| Катушканың АС кернеуі | 230В айнымалы ток |
| Номиналды ток | 9A |
| Құрылғысы | Контактор |
| Номиналды ток AC-1/690В | 20A |
| Номиналды ток AC-3/400В | 9A |
| Номиналды құрылғы AC-3/400В | 4kW |
| Негізгі контактілері | 3 жабатын контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 108 дана |
- Фото 1: CUBICO Mini контакторы 4кВт/AC3/9А/1NC 230VAC катушкасы (JPG, 1.8 MB)
- Фото 2: CUBICO Mini контакторы 4кВт/AC3/9А/1NC 230VAC катушкасы (JPG, 1.4 MB)
- Фото 3: CUBICO Mini контакторы 4кВт/AC3/9А/1NC 230VAC катушкасы (JPG, 1.7 MB)
- Фото 4: CUBICO Mini контакторы 4кВт/AC3/9А/1NC 230VAC катушкасы (JPG, 2.0 MB)
- Фото 5: CUBICO Mini контакторы 4кВт/AC3/9А/1NC 230VAC катушкасы (JPG, 1.7 MB)
- Фото 6: CUBICO Mini контакторы 4кВт/AC3/9А/1NC 230VAC катушкасы (JPG, 2.2 MB)
- Фото 7: CUBICO Mini контакторы 4кВт/AC3/9А/1NC 230VAC катушкасы (JPG, 1.7 MB)
- Фото 8: CUBICO Mini контакторы 4кВт/AC3/9А/1NC 230VAC катушкасы (JPG, 1.8 MB)