
1 / 8
1 / 8
CUBICO Mini 5.5кВт/AC3/12А/1NC катушкасы 230VAC контактор
Артикул: LZDM1223--
8 295 ₸
Тапсырыспен
CUBICO Mini мини контакторы ауысым ток тізбектерінде асинхронды электрөндіктері және басқа электрлік құрылғыларды басқаруға арналған. Құрылғы ең аз қуат шығынымен сенімді электромеханикалық ауысымды қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды қуаты: 5,5 кВт (AC-3/400В)
- Номиналды тогы: 12 А (AC-3/400В)
- Ең жоғары тогы: 20 А (AC-1/690В)
- Катушка кернеуі: 230 В ауысым тока
- Негізгі контактілері: 3 жабатын контакт (3NO)
- Көмекші контактілері: 1 ашатын контакт (1NC)
- Қуат шығыны: 8,8 Вт
- Жұмыс температурасы диапазоны: -25°C-тан +60°C-қа дейін
Габаритты өлшемдері:
- Ені: 46 мм
- Биіктігі: 59 мм
- Тереңдігі: 58 мм
- Салмағы: 0,18 кг
Орындалуы және орау:
Mini компактты өлшемі қос сөндіргіш шкафтарына орнатуға идеалды, ондағы орын шектеулі. EAN коды: 9004840024685. Өндіргіші: Schrack. Орауы қол жетімді: 1 дәнеше, 108 дәнеше.
| EAN коды | 9004840024685 |
|---|---|
| Ені нетто | 46,00 мм |
| Биіктігі нетто | 59,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 58,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,18 кг |
| Қуат шығыны | 8,80 Вт |
| Әрт. температура минимумы | -25°C |
| Әрт. температура максимумы | 60°C |
| Өлшемі | Mini |
| Түрі | Контактор |
| Қосылған көмекші контактілері | 1 ашатын контакт |
| Катушка кернеуі АС | 230 В ауысым тока |
| Номиналды тогы | 12 A |
| Құрылғысы | Контактор |
| Номиналды ток AC-1/690В | 20 A |
| Номиналды ток AC-3/400В | 12 A |
| Номиналды қуаты AC-3/400В | 5,5 кВт |
| Негізгі контактілері | 3 жабатын контакт |
| Өндіргіші | Schrack |
| Орау | 1 дәнеше, 108 дәнеше |
- Фото 1: CUBICO Mini 5.5кВт/AC3/12А/1NC катушкасы 230VAC контактор (JPG, 1.8 MB)
- Фото 2: CUBICO Mini 5.5кВт/AC3/12А/1NC катушкасы 230VAC контактор (JPG, 1.4 MB)
- Фото 3: CUBICO Mini 5.5кВт/AC3/12А/1NC катушкасы 230VAC контактор (JPG, 1.7 MB)
- Фото 4: CUBICO Mini 5.5кВт/AC3/12А/1NC катушкасы 230VAC контактор (JPG, 2.0 MB)
- Фото 5: CUBICO Mini 5.5кВт/AC3/12А/1NC катушкасы 230VAC контактор (JPG, 1.7 MB)
- Фото 6: CUBICO Mini 5.5кВт/AC3/12А/1NC катушкасы 230VAC контактор (JPG, 2.2 MB)
- Фото 7: CUBICO Mini 5.5кВт/AC3/12А/1NC катушкасы 230VAC контактор (JPG, 1.7 MB)
- Фото 8: CUBICO Mini 5.5кВт/AC3/12А/1NC катушкасы 230VAC контактор (JPG, 1.8 MB)