AMPARO сериясының AM10 түрінің бір полюсты автоматты ажыраушысы номиналды ток 10 А және коммутациялық қабілеті 10 кА болатын. Ауыспалы ток электрлік тізбектерін перегрузка және қысқа тұйын сәттерінен қорғау үшін арналған.
Техникалық сипаттамалар:
- Номиналды ток: 10 A
- Коммутациялық қабілеті: 10 kA
- Ажырату сипаттамасы: C (орташа пуск токтарының тізбектері үшін уақыт-ток сипаттамасы)
- Полюс саны: 1
- Орындалуы: AC-MCB (ауыспалы ток үшін автоматты ажыраушысы)
- Стандарттары: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
- Айналасындағы ортаның температуралық диапазоны: -25°C дан +70°C дейін
- Қуат сәті: 2.30 W
Габаритті өлшемдері:
- Ұзындығы: 86 мм
- Ені: 18 мм
- Биіктігі: 77 мм
- Таза салмағы: 0.11 кг
Өндіруші: Schrack
EAN-коды: 9004840794458
Ажыраушы европалық стандарттарының талаптарына сәйкес келеді және 1, 12 немесе 180 дана орамада беріле алады.
| EAN-коды | 9004840794458 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 86,00 мм |
| Ені нетто | 18,00 мм |
| Биіктігі нетто | 77,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,11 кг |
| Қуат сәті | 2,30 W |
| Айналасындағы ортаның мин. температурасы | -25°C |
| Айналасындағы ортаның макс. температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюсы | 1 |
| Ток күші | 10 A |
| Түрі | AM10 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық қабілеті | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Нормасы | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамасы | 1 дана, 12 дана, 180 дана |
- Фото 1: Автоматты ажыраушы C10А/1, 10кА (JPG, 164 KB)
- Фото 2: Автоматты ажыраушы C10А/1, 10кА (JPG, 129 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыраушы C10А/1, 10кА (JPG, 204 KB)
- Фото 4: Автоматты ажыраушы C10А/1, 10кА (JPG, 220 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыраушы C10А/1, 10кА (JPG, 199 KB)
- Фото 6: Автоматты ажыраушы C10А/1, 10кА (JPG, 120 KB)
- Фото 7: Автоматты ажыраушы C10А/1, 10кА (JPG, 196 KB)
- Фото 8: Автоматты ажыраушы C10А/1, 10кА (JPG, 200 KB)
- Фото 9: Автоматты ажыраушы C10А/1, 10кА (JPG, 194 KB)
