Автоматты ажыратқыш C6А/2, 10кА электр сызықтарын перегрузкадан және қысқа тұйықтамалардан қорғау үшін арналған. Екі полюсты модульды аппарат 6A номиналды тоқымен Schrack компаниясының AMPARO сериясына жатады және EN 60898-1:2019 және IEC 60898-1 халықаралық стандарттарына сәйкес келеді.
Негіздегі техникалық сипаттамалары:
- Номиналды ток: 6А
- Полюс саны: 2
- Коммутациялық қабілеті: 10кА
- Сепу сипаттамасы: C (көпше перегрузка кезінде номиналды ток сепу)
- Орындалу: AC-MCB (айнымалы ток модульды автоматты ажыратқышы)
- Істі температура ауқымы: -25°C құ +70°C
- Қуат шығыны: 4,60W
Габаритты өлшемдері және салмағы:
- Ұзындығы: 86,00 мм
- Ені: 36,00 мм
- Биіктігі: 77,00 мм
- Таза салмағы: 0,23 кг
Ажыратқыш таратылымдық қапталарында және басқару панельдерінде DIN-рельске орнатуға арналған. Электр сызықтарының сенімді қорғалуы нормативтік құжаттардың талаптарына сәйкес қолдану кезінде қамтамасыз етіледі.
| EAN-код | 9004840794878 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 86,00мм |
| Ені нетто | 36,00мм |
| Биіктігі нетто | 77,00мм |
| Салмағы нетто | 0,23кг |
| Қуат шығыны | 4,60W |
| Мин. айналасындағы ортаның температурасы | -25°C |
| Макс. айналасындағы ортаның температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 2 |
| Ток күші | 6A |
| Түрі | AM10 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық қабілеті | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Сыйлау | 1 шт., 6 шт., 90 шт. |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш C6А/2, 10кА (JPG, 233 KB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш C6А/2, 10кА (JPG, 283 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш C6А/2, 10кА (JPG, 249 KB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш C6А/2, 10кА (JPG, 257 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш C6А/2, 10кА (JPG, 175 KB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш C6А/2, 10кА (JPG, 250 KB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш C6А/2, 10кА (JPG, 231 KB)
- Фото 8: Автоматты ажыратқыш C6А/2, 10кА (JPG, 269 KB)
- Фото 9: Автоматты ажыратқыш C6А/2, 10кА (JPG, 197 KB)
