AMPARO сериясының екі полюсті автоматты ажыратқышы номиналды ток 40А және коммутациялау қабілеті 10кА болатын. Электрлі тізбектерді перегрузистен және қысқа тұйықталу токтарынан қорғау үшін арналған.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды ток: 40А
- Полюстер саны: 2
- Ажыратудың сипаттамасы: C (перегрузистерге сезімталық)
- Коммутациялау қабілеті: 10кА
- Түрі: AM10
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток модульды ажыратқышы)
- Істеу температурасының ауқымы: -25°C-тан +70°C-қа дейін
- Қуат шығыны: 11,50W
Өлшемдер және салмақ:
- Ұзындығы: 86,00мм
- Ені: 36,00мм
- Биіктігі: 77,00мм
- Нетто салмағы: 0,23кг
Нормативтік база: EN 60898-1:2019 және IEC 60898-1 стандарттарына сәйкес келеді. Өндіруші: Schrack. 1, 6 және 90 дана бүктемесінде ұсынылады.
EAN-коды: 9004840794946
| EAN-коды | 9004840794946 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 86,00мм |
| Ені нетто | 36,00мм |
| Биіктігі нетто | 77,00мм |
| Нетто салмағы | 0,23кг |
| Қуат шығыны | 11,50W |
| Ортасының мин. температурасы | -25°C |
| Ортасының макс. температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюсі | 2 |
| Ток күші | 40A |
| Түрі | AM10 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялау қабілеті | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Бүктеме | 1 дана, 6 дана, 90 дана |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш C40А/2, 10кА (JPG, 242 KB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш C40А/2, 10кА (JPG, 197 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш C40А/2, 10кА (JPG, 276 KB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш C40А/2, 10кА (JPG, 249 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш C40А/2, 10кА (JPG, 259 KB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш C40А/2, 10кА (JPG, 182 KB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш C40А/2, 10кА (JPG, 250 KB)
- Фото 8: Автоматты ажыратқыш C40А/2, 10кА (JPG, 236 KB)
- Фото 9: Автоматты ажыратқыш C40А/2, 10кА (JPG, 282 KB)
