Екі полюсті автоматты ажыратқыш номиналды тегінің 50 А коммутациялық сыйымдылығы 10 кА бойынша. Айнымалы ток электр сызықтарын перегрузкалардан және қысқа замыктарынан қорғау үшін арналған.
Негіздері параметрлері:
- Номиналды ток: 50 А
- Полюс саны: 2
- Іске қосу сипаттамасы: C (ондай пуск токтарының әдеттегі сызықтары үшін)
- Коммутациялық сыйымдылық: 10 кА
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток үшін автоматты ажыратқыш)
- Аппарат түрі: AM10
- Сериясы: AMPARO
Техникалық сипаттамалары:
- Қуат шығыны: 11,50 W
- Жұмыс температура диапазоны: -25°C дан +70°C дейін
- Өлшемі (В×Ш×Г): 77×36×86 мм
- Таза масса: 0,23 кг
Нормативтік база:
Аппарат EN 60898-1:2019 және IEC 60898-1 стандарттарына сәйкес келіп, номиналды 230/400 В кернеуіндегі сенімді қорғауды қамтамасыз етеді.
Өндіруші: Schrack
Орауының нұсқалары: 1 бірлік, 6 бірлік, 90 бірлік
| EAN-коды | 9004840794953 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 86,00 мм |
| Ені нетто | 36,00 мм |
| Биіктігі нетто | 77,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,23 кг |
| Қуат шығыны | 11,50 W |
| Мин. айналасындағы температура | -25°C |
| Макс. айналасындағы температура | 70°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюсі | 2 |
| Ток күші | 50 A |
| Түрі | AM10 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық сыйымдылық | 10 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орауы | 1 шт., 6 шт., 90 шт. |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш C50А/2, 10кА (JPG, 237 KB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш C50А/2, 10кА (JPG, 194 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш C50А/2, 10кА (JPG, 285 KB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш C50А/2, 10кА (JPG, 251 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш C50А/2, 10кА (JPG, 259 KB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш C50А/2, 10кА (JPG, 177 KB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш C50А/2, 10кА (JPG, 250 KB)
- Фото 8: Автоматты ажыратқыш C50А/2, 10кА (JPG, 233 KB)
- Фото 9: Автоматты ажыратқыш C50А/2, 10кА (JPG, 273 KB)
