Екі полюсті автоматты ажыратқыш электрлік тізбектерін перегрузка және қысқа тұйындау токтарынан қорғау үшін арналған. Номиналды ток: 63 А, коммутациялық қабілеті: 10 кА, сөндіру сипаттамасы: C (орташа пусковы токтарының тізбектері үшін).
Техникалық параметрлер:
- Полюс саны: 2
- Құрылғы түрі: AM10
- Орындалуы: AC-MCB (айналмалы ток)
- Жұмыс кернеуі: EN 60898-1:2019 сәйкес
- Қуат шығыны: 11,5 W
- Жұмыс температурасының диапазоны: -25°C-тан +70°C-қа дейін
Өлшемдер және салмақ:
- Ұзындығы: 86,00 мм
- Ені: 36,00 мм
- Биіктігі: 77,00 мм
- Таза салмағы: 0,23 кг
Ажыратқыш EN 60898-1:2019 және IEC 60898-1 стандарттарына сәйкес келеді, Schrack компаниясы (AMPARO сериясы) өндіктен шығарылған. Тұрмыстық, коммерциялық және өндіістік электрлік желілерінде 230/400 В дейін қолданылады. 1, 6 және 90 дана ішінде орталықтарда бар.
| EAN-коды | 9004840794960 |
|---|---|
| Ұзындығы (таза) | 86,00мм |
| Ені (таза) | 36,00мм |
| Биіктігі (таза) | 77,00мм |
| Салмағы (таза) | 0,23кг |
| Қуат шығыны | 11,50W |
| Мин. орта ортасының температурасы | -25°C |
| Макс. орта ортасының температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 2 |
| Ток күші | 63A |
| Түрі | AM10 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық қабілеті | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орталықтау | 1 дана, 6 дана, 90 дана |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш C63А/2, 10кА (JPG, 243 KB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш C63А/2, 10кА (JPG, 199 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш C63А/2, 10кА (JPG, 280 KB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш C63А/2, 10кА (JPG, 250 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш C63А/2, 10кА (JPG, 262 KB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш C63А/2, 10кА (JPG, 180 KB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш C63А/2, 10кА (JPG, 251 KB)
- Фото 8: Автоматты ажыратқыш C63А/2, 10кА (JPG, 236 KB)
- Фото 9: Автоматты ажыратқыш C63А/2, 10кА (JPG, 263 KB)
