AMPARO сериясының үш полюсты автоматты ажыратқышы номиналды токы 4 A және коммутациялық қабілеті 10 кА. Айнымалы ток электр тіндерін перегрузка және қысқа тұйын ағынынан қорғау үшін қажет.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 4 A
- Полюстер саны: 3
- Ажыратыс сипаттамасы: C (қалыпты пуск ағындары бар тіндер үшін уақыт-ток сипаттамасы)
- Коммутациялық қабілеті: 10 кА
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток үшін автоматты ажыратқыш)
- Құрылғы түрі: AM10
- Қуат шығыны: 6,90 W
- Жұмыс температура диапазоны: -25°C ден +70°C ға дейін
Габаритті өлшемдері:
- Ұзындығы: 86 мм
- Ені: 54 мм
- Биіктігі: 77 мм
- Салмағы: 0,34 кг
Нормативтік база: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
Өндіруші: Schrack
Орау нұсқалары: 1 шт., 4 шт., 60 шт.
| EAN-код | 9004840795387 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 86,00 мм |
| Ені нетто | 54,00 мм |
| Биіктігі нетто | 77,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,34 кг |
| Қуат шығыны | 6,90 W |
| Мин. айналасындағы температура | -25°C |
| Макс. айналасындағы температура | 70°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюсі | 3 |
| Ток күші | 4 A |
| Түрі | AM10 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық қабілеті | 10 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 4 шт., 60 шт. |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш C4А/3, 10кА (JPG, 298 KB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш C4А/3, 10кА (JPG, 246 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш C4А/3, 10кА (JPG, 336 KB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш C4А/3, 10кА (JPG, 298 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш C4А/3, 10кА (JPG, 313 KB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш C4А/3, 10кА (JPG, 223 KB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш C4А/3, 10кА (JPG, 307 KB)
- Фото 8: Автоматты ажыратқыш C4А/3, 10кА (JPG, 276 KB)
- Фото 9: Автоматты ажыратқыш C4А/3, 10кА (JPG, 342 KB)
