AMPARO сериясының автоматты ажыратқышы электр тізбектерін перегрузка және қысқа тұйықтаудан қорғау үшін арналған. Құрылғы біртөліңді нейтральмен (1+N), номиналды ток 13А, сөндіру сипаттамасы C (ығысымдық ток орташа цепилердің үшін), коммутациялық қабілеті 10кА.
Техникалық сипаттамалар:
- Номиналды ток: 13А
- Полюстік: 1+N (біртөліңді + нейтраль)
- Сипаттама: C
- Коммутациялық қабілеті: 10кА
- Түрі: AM10
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток біртөліңді автоматы)
- Сәйкестік стандарттары: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
- Өндіруші: Schrack
Физикалық өлшемдері және параметрлері:
- Ұзындығы: 86,00 мм
- Ені: 36,00 мм
- Биіктігі: 77,00 мм
- Таза салмағы: 0,19 кг
- Қуат шығыны: 4,03 W
- Айналасындағы орта температура диапазоны: -35°C-тан +70°C-қа дейін
- EAN коды: 9004840795653
Орау нұсқалары: 1 шт., 6 шт., 90 шт.
| EAN коды | 9004840795653 |
|---|---|
| Ұзындық нетто | 86,00 мм |
| Ен нетто | 36,00 мм |
| Биіктік нетто | 77,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,19 кг |
| Қуат шығыны | 4,03 W |
| Орта температурасының ең төмен мәні | -35°C |
| Орта температурасының ең жоғары мәні | 70°C |
| Сипаттама | C |
| Полюс | 1+N |
| Ток күші | 13 A |
| Түрі | AM10 |
| Серия | AMPARO |
| Коммутациялық қабілеті | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 6 шт., 90 шт. |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш C13А/1+N, 10кА (JPG, 237 KB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш C13А/1+N, 10кА (JPG, 195 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш C13А/1+N, 10кА (JPG, 279 KB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш C13А/1+N, 10кА (JPG, 249 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш C13А/1+N, 10кА (JPG, 262 KB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш C13А/1+N, 10кА (JPG, 180 KB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш C13А/1+N, 10кА (JPG, 246 KB)
- Фото 8: Автоматты ажыратқыш C13А/1+N, 10кА (JPG, 239 KB)
- Фото 9: Автоматты ажыратқыш C13А/1+N, 10кА (JPG, 268 KB)
