Бір полюсты автоматты ажыратқыш ономиналды тогы 16 А және коммутациялық қабілеттігі 10 кА болғанда. Тұрмыстық және өндіс орнатуларында айнымалы ток сызықтарын перегрузкадан және қысқа тұйықтау ағындарынан қорғау үшін арналған.
Техникалық сипаттамалар:
- Ономиналды ток: 16 А
- Полюс саны: 1
- Сипаттамасының түрі: B (қалыпты пуск шарттары бар сызықтар үшін)
- Коммутациялық қабілеттігі: 10 кА
- Кернеу: 230 В айнымалы ток (AC)
- Сериясы: AMPARO
- Өндіктің түрі: AM10 (модульдік ажыратқыш)
- Орындалуы: AC-MCB (бір фазалы модульдік автоматты ажыратқыш)
- Істен тұру температурасының диапазоны: -25°C ден +70°C ге дейін
- Қуат шығыны: ономиналды токта 4,03 W
- Өлшемдер (ІхШхБ): 86 х 18 х 77 мм
- Таза салмағы: 0,11 кг
- Стандарттарға сәйкестігі: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
- Өндіруші: Schrack
- EAN коды: 9004840794335
Орау: 1 дана, 12 дана, 180 дана
| EAN коды | 9004840794335 |
|---|---|
| Ұзындығы (нетто) | 86,00 мм |
| Ені (нетто) | 18,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 77,00 мм |
| Таза салмағы | 0,11 кг |
| Қуат шығыны | 4,03 W |
| Мин. қоршеген орта температурасы | -25°C |
| Макс. қоршеген орта температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 1 |
| Ток күші | 16 A |
| Түрі | AM10 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық қабілеттігі | 10 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 12 дана, 180 дана |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш B16А/1, 10кА (JPG, 162 KB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш B16А/1, 10кА (JPG, 128 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш B16А/1, 10кА (JPG, 211 KB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш B16А/1, 10кА (JPG, 212 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш B16А/1, 10кА (JPG, 196 KB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш B16А/1, 10кА (JPG, 122 KB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш B16А/1, 10кА (JPG, 192 KB)
- Фото 8: Автоматты ажыратқыш B16А/1, 10кА (JPG, 201 KB)
- Фото 9: Автоматты ажыратқыш B16А/1, 10кА (JPG, 188 KB)
