Автоматты ажырғыш B10А/2 — екі полюсті модульдық электрлік сымдарын қорғау аппараты, перегрузка және қысқа тұйындау ағынынан қорғау үшін арналған.
Негізгі сипаттамалар:
- Номиналды ток: 10A
- Полюстер саны: 2
- Сипаттамасы: B (ажырату қисығы)
- Коммутациялық сыйымдылығы: 10kA
- Кернеу: AC (ауыспалы ток)
- Сериясы: AMPARO
- Түрі: AM10
- Орындалуы: AC-MCB (ауыспалы ток автоматты ажырғышы)
Айналасындағы орта параметрлері:
- Жұмыс температурасының ауқымы: -25°C-ден +70°C-ге дейін
- Қуат сарындысы: 4,60W
Өлшемдер және салмақ:
- Ұзындығы: 86,00мм
- Ені: 36,00мм
- Биіктігі: 77,00мм
- Нетто салмақ: 0,23кг
Нормаларға сәйкестігі:
- EN 60898-1:2019
- IEC 60898-1
Өндіруші: Schrack
Қол жетімді орамалау нұсқалары: 1 шт., 6 шт., 90 шт.
| EAN-коды | 9004840794762 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 86,00мм |
| Ені нетто | 36,00мм |
| Биіктігі нетто | 77,00мм |
| Салмағы нетто | 0,23кг |
| Қуат сарындысы | 4,60W |
| Айналасындағы орта мин. температурасы | -25°C |
| Айналасындағы орта макс. температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюсі | 2 |
| Ток күші | 10A |
| Түрі | AM10 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық сыйымдылығы | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамалау | 1 шт., 6 шт., 90 шт. |
- Фото 1: Автоматты ажырғыш B10А/2, 10кА (JPG, 222 KB)
- Фото 2: Автоматты ажырғыш B10А/2, 10кА (JPG, 199 KB)
- Фото 3: Автоматты ажырғыш B10А/2, 10кА (JPG, 275 KB)
- Фото 4: Автоматты ажырғыш B10А/2, 10кА (JPG, 260 KB)
- Фото 5: Автоматты ажырғыш B10А/2, 10кА (JPG, 259 KB)
- Фото 6: Автоматты ажырғыш B10А/2, 10кА (JPG, 179 KB)
- Фото 7: Автоматты ажырғыш B10А/2, 10кА (JPG, 253 KB)
- Фото 8: Автоматты ажырғыш B10А/2, 10кА (JPG, 240 KB)
- Фото 9: Автоматты ажырғыш B10А/2, 10кА (JPG, 265 KB)
