Номиналды ток 20 A болатын екі полюсті автоматты өндіктеу, коммутациялау қабілеті 10 кА. Айналмалы ток желілерінде электр тізбектерін перегрузкадан және қысқа тұйықтамадан қорғау үшін құрастырылған.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды ток: 20 A
- Полюс саны: 2
- Сипаттамасының түрі: B (B түрінің уақыт-ток сипаттамасы)
- Коммутациялау қабілеті: 10 кА
- Орындалуы: AC-MCB (айналмалы ток үшін модульдік автоматты өндіктеу)
- Серия: AMPARO
- Аппарат түрі: AM10
Техникалық сипаттамалар:
- Қуат шығыны: 8,05 W
- Айналасындағы ортаның температура диапазоны: -25°C-тан +70°C-қа дейін
- Габаритті өлшемдері (нетто): 86 × 36 × 77 мм
- Нетто салмағы: 0,23 кг
Нормативтік база:
Ондіктеу EN 60898-1:2019 және IEC 60898-1 стандарттарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack
Орау нұсқалары: 1 бірл., 6 бірл., 90 бірл.
| EAN-коды | 9004840793185 |
|---|---|
| Ұзындығы (нетто) | 86,00 мм |
| Ені (нетто) | 36,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 77,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,23 кг |
| Қуат шығыны | 8,05 W |
| Айналасындағы ортаның ең төмен температурасы | -25°C |
| Айналасындағы ортаның ең жоғары температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 2 |
| Ток күші | 20 A |
| Түрі | AM10 |
| Серия | AMPARO |
| Коммутациялау қабілеті | 10 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 бірл., 6 бірл., 90 бірл. |
