Автоматты ажыратқыш B6А/3, 10кА электрлік схемаларды перегрузка және қысқа схемалау сәттеріндегі қысқа тұйықталудан қорғау үшін ұйғарылған. Schrack өндіретін AMPARO сериясының модульдік аппараты номиналды ток асған кезде сенімді өшуді қамтамасыз етеді.
Техникалық сипаттамалар:
- Номиналды ток: 6 A
- Полюстер саны: 3
- Өшу сипаттамасы: B (номиналды токтың 3-5 есе асты кезінде сөндіру)
- Коммутациялық қабілеті: 10 кА
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток, микромодульдік автоматты ажыратқыш)
- Қуат шығыны: 6,90 W
- Істік температура ауқымы: -25°C ден +70°C дейін
Геометриялық өлшемдері:
- Ұзындығы: 86 мм
- Ені: 54 мм
- Биіктігі: 77 мм
- Массасы: 0,34 кг
Стандарттарға сәйкестігі: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
Орамасы нұсқалары: 1 шт., 4 шт., 60 шт.
EAN-коды: 9004840795257
Ажыратқыш тұрғын, коммерциялық және өндірістік объектілердің бөлу щиттерінде топ сыйақты қоректендіру сызықтарын қорғау үшін пайдаланылады.
| EAN-коды | 9004840795257 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 86,00 мм |
| Ені нетто | 54,00 мм |
| Биіктігі нетто | 77,00 мм |
| Массасы нетто | 0,34 кг |
| Қуат шығыны | 6,90 W |
| Аймақ ортасының ең төменгі температурасы | -25°C |
| Аймақ ортасының ең жоғарғы температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюсі | 3 |
| Ток күші | 6 A |
| Түрі | AM10 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық қабілеті | 10 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Нормасы | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамасы | 1 шт., 4 шт., 60 шт. |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш B6А/3, 10кА (JPG, 292 KB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш B6А/3, 10кА (JPG, 256 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш B6А/3, 10кА (JPG, 337 KB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш B6А/3, 10кА (JPG, 290 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш B6А/3, 10кА (JPG, 328 KB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш B6А/3, 10кА (JPG, 230 KB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш B6А/3, 10кА (JPG, 318 KB)
- Фото 8: Автоматты ажыратқыш B6А/3, 10кА (JPG, 272 KB)
- Фото 9: Автоматты ажыратқыш B6А/3, 10кА (JPG, 326 KB)
