Үш полюсты автоматты ажыратқыш Schrack компаниясының AMPARO сериясы өндірісі ауыспалы ток сызықтарының асыра ток және қысқа тұтқындау арқылы қосулярынан қорғау үшін ұйымдастырылған.
Негізгі параметрлері:
- Номиналды ток: 25 А
- Полюстар саны: 3
- Коммутациялық қабілеті: 10 кА
- Ажыру сипаттамасы: B (номиналды мәннің 3-5 есе ток өткенде іске қосылады)
- Түрі: AM10 (AC-MCB — ауыспалы ток сызықтары үшін)
- Қуат шығыны: 12,08 Вт
Пайдалану шарттары:
- Жұмыс істеу температурасының диапазоны: -25°C дан +70°C дейін
- EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 стандарттарына сәйкес келеді
Габаритті өлшемдер:
- Ұзындығы: 86 мм
- Ені: 54 мм
- Биіктігі: 77 мм
- Салмағы: 0,34 кг
Қол жетімді орындау: 1, 4 немесе 60 шт.
| EAN-коды | 9004840795301 |
|---|---|
| Ұзындығы (нетто) | 86,00 мм |
| Ені (нетто) | 54,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 77,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,34 кг |
| Қуат шығыны | 12,08 Вт |
| Аудандық температураның ең төмендеуі | -25°C |
| Аудандық температураның ең жоғарысы | 70°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюстар саны | 3 |
| Ток күші | 25 A |
| Түрі | AM10 |
| Серия | AMPARO |
| Коммутациялық қабілеті | 10 кА |
| Орындауы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіргені | Schrack |
| Орындау | 1 шт., 4 шт., 60 шт. |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш B25А/3, 10кА (JPG, 295 KB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш B25А/3, 10кА (JPG, 251 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш B25А/3, 10кА (JPG, 333 KB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш B25А/3, 10кА (JPG, 287 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш B25А/3, 10кА (JPG, 321 KB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш B25А/3, 10кА (JPG, 253 KB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш B25А/3, 10кА (JPG, 334 KB)
- Фото 8: Автоматты ажыратқыш B25А/3, 10кА (JPG, 276 KB)
- Фото 9: Автоматты ажыратқыш B25А/3, 10кА (JPG, 325 KB)
