Бір полюсті автоматты ажыратқыш AMPARO сериясынан номиналды тоғы 10 А және коммутациялық қабілеті 10 кА болатындай жасалған. Айнымалы тоқ электр сызықтарының перегрузкалау және қысқа тұйықталу токтарына қарсы қорғау үшін арналған.
Техникалық параметрлер:
- Іске қосу сипаттамасы: D (кешеленген, пуск токтары бар сызықтар үшін)
- Номиналды кернеу: айнымалы тоқ (AC)
- Жұмыс температурасының диапазоны: -25°C көктемінен +70°C дейін
- Номиналды токтағы қуат шығыны: 2,30 W
- Қорғау деңгейі: AC-MCB (бір полюсті модульді ажыратқыш)
Механикалық өлшемдер:
- Ұзындығы: 86,00 мм
- Ені: 18,00 мм
- Биіктігі: 77,00 мм
- Салмағы: 0,11 кг
Сәйкестік стандарттары: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
Өндіруші: Schrack Electrical
Ажыратқыш тарату щиттеріндегі DIN-рейкасына орнату үшін арналған және 230 В желілерінде аварийлық режимдерге қарсы сенімді қорғау ұсынады.
| EAN-коды | 9004840794595 |
|---|---|
| Ұзындығы (нетто) | 86,00 мм |
| Ені (нетто) | 18,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 77,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,11 кг |
| Қуат шығыны | 2,30 W |
| Мин. ортасының температурасы | -25°C |
| Макс. ортасының температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | D |
| Полюс саны | 1 |
| Номиналды тоғы | 10 A |
| Түрі | AM10 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық қабілеті | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 12 шт., 180 шт. |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш D10А/1, 10кА (JPG, 162 KB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш D10А/1, 10кА (JPG, 126 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш D10А/1, 10кА (JPG, 211 KB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш D10А/1, 10кА (JPG, 203 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш D10А/1, 10кА (JPG, 190 KB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш D10А/1, 10кА (JPG, 120 KB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш D10А/1, 10кА (JPG, 187 KB)
- Фото 8: Автоматты ажыратқыш D10А/1, 10кА (JPG, 192 KB)
- Фото 9: Автоматты ажыратқыш D10А/1, 10кА (JPG, 192 KB)
