AMPARO сериясының бір полюсті автоматты ажырғышы электрлік тізбектерді перегрузка және қысқа тұйықталудан қорғау үшін арналған. Құрылғы номиналды ток 40А кезінде коммутациялық қабілеттілік 10кА арқылы тізбектерді ұйымды ажырту және ажырату кезінде сенімді коммутацияны қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалар:
- Номиналды ток: 40А
- Сөндіру сипаттамасы: D (жоғары пуск ағымдары бар тізбектер үшін)
- Коммутациялық қабілеттілік: 10кА
- Полюстер саны: 1
- Орындалу түрі: AC-MCB (айнымалы ток модульді ажырғышы)
- Іс жүргісінің температура ауқымы: -25°C ден +70°C ге дейін
- Қуат шығыны: 5,75W
Габариттік өлшемдері (нетто):
- Ұзындығы: 86мм
- Ені: 18мм
- Биіктігі: 77мм
- Салмағы: 0,11кг
Нормативтік база: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
Өндіруші: Schrack (Австрия)
Мүмкін болатын орау нұсқалары: 1 дана, 12 дана, 180 дана
| EAN-коды | 9004840794656 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 86,00мм |
| Ені нетто | 18,00мм |
| Биіктігі нетто | 77,00мм |
| Салмағы нетто | 0,11кг |
| Қуат шығыны | 5,75W |
| Төмен температура шегі | -25°C |
| Жоғарғы температура шегі | 70°C |
| Сипаттамасы | D |
| Полюс | 1 |
| Ток күші | 40A |
| Түрі | AM10 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық қабілеттіліктері | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 12 дана, 180 дана |
- Фото 1: Автоматты ажырғыш D40А/1, 10кА (JPG, 161 KB)
- Фото 2: Автоматты ажырғыш D40А/1, 10кА (JPG, 128 KB)
- Фото 3: Автоматты ажырғыш D40А/1, 10кА (JPG, 210 KB)
- Фото 4: Автоматты ажырғыш D40А/1, 10кА (JPG, 215 KB)
- Фото 5: Автоматты ажырғыш D40А/1, 10кА (JPG, 188 KB)
- Фото 6: Автоматты ажырғыш D40А/1, 10кА (JPG, 120 KB)
- Фото 7: Автоматты ажырғыш D40А/1, 10кА (JPG, 185 KB)
- Фото 8: Автоматты ажырғыш D40А/1, 10кА (JPG, 196 KB)
- Фото 9: Автоматты ажырғыш D40А/1, 10кА (JPG, 182 KB)
