Бір полюстік автоматты ажыратқыш C4А/1 Schrack компаниясының AMPARO сериясы электр сызықтарын перегрузкалау және қысқа тұйықтаудан қорғау үшін арналған.
Негіздеме сипаттамалары:
- Номиналды ток: 4 A
- Коммутациялық қабілеті: 6 кА
- Іске қосылу сипаттамасы: C (перегрузкалау кезінде ыстығынан іске қосылу)
- Түрі: AM6 (бір полюстік модульды ажыратқыш)
- Орындалуы: AC-MCB (ауыспалы ток)
- Полюс саны: 1
Техникалық параметрлер:
- Қуат шығыны: 2,30 W
- Жұмыс температурасы диапазоны: -35°C-тан +70°C-қа дейін
- Габарит өлшемдері: 86 × 18 × 77 мм
- Массасы: 0,11 кг
Нормативтік сәйкестік:
Ажыратқыш EN 60898-1:2019 және IEC 60898-1 стандарттарына сәйкес әзірленген және өндірілген, құрылғының қауіпсіз және сенімді жұмысын қамтамасыз етеді.
Жеткізу нұсқалары: 1 дана, 12 дана, 180 дана
| EAN-код | 9004840010916 |
|---|---|
| Ұзындығы (нетто) | 86,00 мм |
| Ені (нетто) | 18,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 77,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,11 кг |
| Қуат шығыны | 2,30 W |
| Мин. айналасындағы орта температурасы | -35°C |
| Макс. айналасындағы орта температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 1 |
| Ток күші | 4 A |
| Түрі | AM6 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық қабілеті | 6 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамасы | 1 дана, 12 дана, 180 дана |
