AMPARO сериялық бір полюстік автоматты ажыратқыш электр тізбектерін перегруздан және қысқа құрамдарынан қорғау үшін арналған. Құрылғы C сипаттамасына ие (қалыпты іске қосу ағымы бар тізбектер үшін) және номиналды ток 13 А кезінде 6 кА коммутациялық қабілетіне есептеліген.
Негіздеген параметрлер:
- Номиналды ток: 13 A
- Коммутациялық қабілет: 6 кА
- Сипаттамасы: C
- Түрі: AM6 (бір полюстік)
- Орындалуы: AC-MCB (ауыспалы ток)
- Қуат шығыны: 4,03 W
- Жұмыс температурасы диапазоны: -35°C-тан +70°C-қа дейін
Конструктивтік өлшемдер:
- Ұзындығы: 86 мм
- Ені: 18 мм
- Биіктігі: 77 мм
- Салмағы: 0,11 кг
Ажыратқыш халықаралық стандарттарға сәйкес EN 60898-1:2019 және IEC 60898-1, 230 В ауыспалы ток қондырағындағы электр тізбектерінің сенімді қорғалуын қамтамасыз етеді және тұрғын және өндірістік объектілердің электр щитінде пайдалану үшін арналған.
| EAN-код | 9004840011098 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 86,00 мм |
| Ені нетто | 18,00 мм |
| Биіктігі нетто | 77,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,11 кг |
| Қуат шығыны | 4,03 W |
| Мин. айналасындағы ортаның температурасы | -35°C |
| Макс. айналасындағы ортаның температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 1 |
| Ток күші | 13 A |
| Түрі | AM6 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық қабілет | 6 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 12 шт., 180 шт. |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш C13А/1, 6кА (JPG, 895 KB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш C13А/1, 6кА (JPG, 897 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш C13А/1, 6кА (JPG, 2.1 MB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш C13А/1, 6кА (JPG, 734 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш C13А/1, 6кА (JPG, 2.2 MB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш C13А/1, 6кА (JPG, 806 KB)
