Екі полюсті автоматты ажыратқыш AMPARO сериясының AM6 түрі номиналды ток 6А және коммутациялау қабілеттілігі 6 кА арқасында. Айнымалы ток электрлік тізбегін перегрузудан және қысқа тұйындау токтарынан сақтау үшін арналған.
Негізгі параметрлері:
- Іске қосылу сипаттамасы: C ( mesa іске қосу токтары бар тізбектер үшін)
- Орындалуы: AC-MCB (бір фазалы модульды ажыратқыш)
- Полюстер саны: 2
- Номиналды ток: 6 A
- Коммутациялау қабілеттілігі: 6 кА
- Сәйкестік стандарты: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
Техникалық сипаттамалары:
- Жұмыс температурасының ауқымы: –35°C дейін +70°C
- Қуат шығыны: 4,60 W
- Өлшемдері (УхЕхБ): 86×36×77 мм
- Массасы: 0,23 кг
Өндіруші: Schrack (Австрия)
Ажыратқыш электрлік шкафтар мен бөлінеді қолдарындағы стандартты DIN-рейкасына орнатуға арналған. Тұрмыстық және өндіріс электрлік желілерінің сенімді сақтауын қамтамасыз етеді.
| EAN-коды | 9004840011432 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 86,00 мм |
| Ені нетто | 36,00 мм |
| Биіктігі нетто | 77,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,23 кг |
| Қуат шығыны | 4,60 W |
| Айналасының мин. температурасы | -35°C |
| Айналасының макс. температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюстері | 2 |
| Ток күші | 6 A |
| Түрі | AM6 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялау қабілеттілігі | 6 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орауы | 1 шт., 6 шт., 90 шт. |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш C6А/2, 6кА (JPG, 1.4 MB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш C6А/2, 6кА (JPG, 1.5 MB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш C6А/2, 6кА (JPG, 2.4 MB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш C6А/2, 6кА (JPG, 1.2 MB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш C6А/2, 6кА (JPG, 2.1 MB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш C6А/2, 6кА (JPG, 1.3 MB)
