AMPARO сериясының екі полюсті автоматты ажыратқышы AM6 түрі электрлік тізбектерді перегруздау және қысқа тұйындалудан қорғау үшін арналған. Номиналды ток 16А және коммутациялау қабілеті 6 кА тұрмыстық және өндірістік орнатуларда сенімді қорғаныс қамтамасыз етеді.
Техникалық сипаттамалары:
- Срабатывания сипаттамасы: C (аралас жүктеме үшін)
- Полюс саны: 2
- Номиналды ток: 16 A
- Коммутациялау қабілеті: 6 kA
- Орындалуы: AC-MCB (ауыспалы ток)
- Электр энергиясы шығыны: 8,05 W
- Жұмыс температурасының ауқымы: -35°C-тан +70°C-қа дейін
- Норма: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
- Өндіруші: Schrack
Габаритты өлшемдер:
- Ұзындығы: 86 мм
- Ені: 36 мм
- Биіктігі: 77 мм
- Салмағы: 0,23 кг
Қолжетімді орамалау нұсқалары: 1 дана, 6 дана, 90 дана
| EAN-коды | 9004840011494 |
|---|---|
| Ұзындығы (нетто) | 86,00 мм |
| Ені (нетто) | 36,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 77,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,23 кг |
| Электр энергиясы шығыны | 8,05 W |
| Минималды ортасының температурасы | -35°C |
| Максималды ортасының температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 2 |
| Ток күші | 16 A |
| Түрі | AM6 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялау қабілеті | 6 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамалау | 1 дана, 6 дана, 90 дана |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш C16А/2, 6кА (JPG, 1.7 MB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш C16А/2, 6кА (JPG, 1.9 MB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш C16А/2, 6кА (JPG, 2.7 MB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш C16А/2, 6кА (JPG, 1.8 MB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш C16А/2, 6кА (JPG, 2.7 MB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш C16А/2, 6кА (JPG, 1.8 MB)
