Екі құтбылы автоматты ажыратқыш номиналды тогы 25 А және сипаттамасы C болып табылады, коммутациялау қабілеті 6 кА болып табылады. Өндіріс және тұрмыстық ауыспалы ток желілерінде электрлік құрылғыларды перегрузкадан және қысқа тұйықталу токтарынан қорғау үшін ойластырылған.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды ток: 25 А
- Құтбы саны: 2
- Сәтсіздік сипаттамасы: C (қысқа уақытты іске қосу токтарының контурлары үшін)
- Коммутациялау қабілеті: 6 кА
- Орындалу: AC-MCB (ауыспалы ток автоматты ажыратқышы)
- Сериясы: AMPARO
- Түрі: AM6
Техникалық сипаттамалар:
- Қуат шығыны: 8,05 W
- Істі ету температурасының ауқымы: -35°C дан +70°C қа дейін
- Геометриялық өлшемдері: 86 × 36 × 77 мм
- Салмағы: 0,23 кг
- Нормативтік база: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
- Өндіруші: Schrack
- EAN-коды: 9004840011517
Орау нұсқалары: 1, 6 немесе 90 бөлек.
| EAN-коды | 9004840011517 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 86,00 мм |
| Ені нетто | 36,00 мм |
| Биіктігі нетто | 77,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,23 кг |
| Қуат шығыны | 8,05 W |
| Орта ортасының мин. температурасы | -35°C |
| Орта ортасының макс. температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | C |
| Құтбы | 2 |
| Ток күші | 25 A |
| Түрі | AM6 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялау қабілеті | 6 кА |
| Орындалу | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 6 шт., 90 шт. |
